Škola

První věc, bez které by nikdy nevznikl Čechatým. Bylo to místo a první velký krok k tomu, kde to vše začalo, kde jsme se všichni poznali, seznámili a začali žít “dospělácký život” v hlavním městě ČR i přes to, že jsme všichni z různých koutů naší krásné země. 

cechatym
cechatym

Sport

Za svoji Vysokou školu jsme si všichni zvolili UK FTVS, protože jsme sportem posedlí, je to naše vášeň a ve volném čase má velké obsazení v našich životech. Ať už trénováním ostatních lidí, sebe sama či pro svoje zdraví a pohodu.

Přátelství, Zábava

Největší podíl na Čechatýmu má rozhodně pohoda, která mezi námi panuje. Všichni jsme normální lidi s pozitivním přístupem. Jsme kamarádi, kteří mají dohromady spousty zážitků a hodně stráveného společného času (silvestry, VŠ kurzy, volný čas, kolej, akce). Na nic si nehrajeme a z toho se odvozuje pohodička a sranda, která nás nějaký ten rok už doprovází!  Máme smysl pro humor a nejsme typy lidí co se uráží kvůli hloupostem a kravinám. Jsme schopný si navzájem střílet jeden z druhého a zároveň si pomáhat když je potřeba! A takhle to vidím já… Jan Čech…

cechatym

Partneři