STORY Čechatýmu

Pokud si chceš přečíst jak vše začalo, tak jsi na správném místě. Přečti si story o Čechatýmu a zjisti, co si o nás myslet!

Our story

Jak to vlastně všechno začalo?
Oukej, vše začalo s mým příchodem na Vysokou školu UK FTVS, kde jsem potkal nespočet skvělých lidí. Bohužel jednoho dne jsem si zapomněl ISIC (studentský průkaz) v šatně po lekci gymnastiky a tím se rozjela jízda, která byla v určitém okruhu kamarádů velice populární. Kluci, kteří si vzali tuto srandu na starost, vymysleli, že by bylo fajn udělat FB stránku (Honza Čech – Čechatým), kde se bude řešit mé jméno, všechny mé činy a celkově vše co se týká mé osoby ( trapné, vtipné situace). Vše by bylo v pořádku, kdybych měl možnost v případě nesouhlasu z mé strany příspěvek smazat, nebo upravit. Veliký háček byl, že jsem k tomuto účtu neměl přístup!! Což by znamenalo, že kdyby se na FB stránce vyskytla například moje nahá fotka, nebyl bych schopný s tím v danou chvíli nic provést. Jediný kdo k FB stránkám měl přístup, byli dva kamarádi (Přemek Dušek a Dan Denk). Jednu chvíli Čechatým frčel neuvěřitelně!!! Pamatuju si, jak na plese FTVS se se mnou lidi chodili fotit a dávali tyto fotky okamžitě směr FB stránka!! U některých fotek jsem ani neměl páru, že jsem v danou situaci byl v hledáčku fotoaparátu! Tento typ fotografií jsem našel až po mém náhodném zkouknutí na „svých“ stránkách!!

K čemu tento web?
Pamatuju si, jak jsme v prváku vymysleli, že si uděláme vlastní Čechatým trička! Já poté tvrdil, že by bylo fajn udělat i vlastní web (o který se teď pokouším). Bohužel pak na nějakou dobu aktivita Čechatýmu ochabla… asi to bylo tím, že jsme měli hodně povinností ve škole a to nemluvím o období, kdy jsou zkoušky 😀 Zlom přišel po 3 letech, kdy jsme měli jet na povinný lyžařský kurz, který měl být náš poslední!! Přišel nápad na tisk vlastních Čechatým triček. Vše se zrealizovalo a udělalo se krásných 21 triček!
Pamatuju si hlášku týpka, který na bakalářském studiu studoval stejný obor na jiné VŠ, ale na Magisterském oboru přešel k nám na UK FTVS a měl se zúčastnit lyžařského kurzu kam jela i naše parta. Tento odvážný jedinec okomentoval nápad tímto způsobem: „Sice vás neznám, nevím, o co tady jde, ale to tričko musím mít taky“.


Proč s tím pokračovat?
Odpověď je z mé strany úplně jednoduchá! Když si řeknu slovo Čechatým, který se mi zároveň poslední dobou líbí čím dál tím víc! Je to asi i dáno tím, že v tomto slově vidím pár důležitých myšlenek, které jsou v mém životě důležité. Navíc mě čechatým doprovázel celou vysokou školu.

   

Jedná se o tyto myšlenky:

Kamarádi:

Díky FTVS jsem potkal vysoký počet skvělých lidí a jsem za to upřímně velice rád!

Zážitky:

Zážitků, které jsem posbíral za 5 let mého studia je nespočet a myslím si, že jsme neskutečná parta, co se obecně týče!!

Sport:

Všechno co nás od začátku spojuje je sport!! Vzhledem k tomu, že mě sport provází celý život, tak si myslím, že i toto je jedna z věcí, co se mi na tom všem líbí! Jsme sportovci...

Zábava:

Od kolej života, kurzy FTVS, Hospoda "na kurtech", plesy FTVS, ostatní akce jako "Harleys", společné silvestry, akce mimo školu, tak vím, že té zábavy bylo vážně randál!!

10
Počet členů